Jaký je postup při realizaci webu?

Pokud si chcete objednat pouze grafické práce stačí upřesnit do formuláře nebo se podívejte na eshop digiboom.cz, kde jsou webové stránky už shotové,ale dají se podle vašich představ upravit. Nemusíte nikam chodit a složitě rěšit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Po odeslání žádosti budete kontaktováni e-mailem a potvrzení telefonicky. Další kroky Vám budeme poskytovat pomocí e-mailu a telefonu. Komunikace probíhá pomocí e-mailu a telefonu. Je samozřejmě i možnožnost osobního setkání. Nabízíme zpracování webových firemních nebo prezentačních stránek, grafické práce a projekty na míru. Weby jsou plně prizpůsobitelné na mobilech a tabletech.

VAŠE LOGO - Musí být jedinečné, zapamatovatelné, jednoduché, vyjadřovat činnost firmy nebo jednotlivce, dobře použitelné na různých materiálech. Logotyp je grafická značka, která reprezentuje buď firmu či celou korporaci firem nebo jen jednotlivý produkt. Corporate identity je jeho jednotný grafický styl.

Co si mám představit pod pojmem "Corporate identity"?

Corporate identity je jednotný grafický styl, podle kterého vás může zákazník na první pohled identifikovat. Jedná se tedy o vizuální tvář. Firemní identita je důležitá jak pro nově vznikající společnosti, tak pro společnosti, které na trhu již působí a mají zájem o úpravu nebo kompletní změnu firemní identity. Firemní identita využívá grafického designu k docílení jednotného vzhledu pro firemní tiskoviny, tiskové propagační materiály i pro online propagaci prostřednictvím webové prezentace. Po odsouhlasení návrhu firemní identity vám připravíme podrobný designový manuál, pomocí kterého můžete svou firemní identitu udržovat ve stejné kvalitě. Nesmíme zapomenout na webové stránky, které jsou v rámci corporate identity jedním z nejsilnějších faktorů pro získávání informací o firmě.

Kolik stojí vaše grafické služby?

První platba je po podpisu smlouvy ve výši 50% z celkové ceny projektu a doplatek 50% po ukončení a předání projektu. Pokud se vyjímečně dohodnou jiné platební podmínky, tak se budeme řídit touto dohodou. Platba za grafické práce jsou různé. Záleží na konkrétních požadavcích.

Jak dlouho trvá celá realizace?

Záleží na složitosti projektu, po Vašem zadání se dozvíte konkrétnější termín. Snažíme se co nejrychleji vše vyřešit, obvyklá lhůta je do 2 měsíců u webových projektů. Zákazník může objednávat produkty z internetového obchodu prostřednictvím svého uživatelského účtu.

K čemu slouží registrace?

Bezplatná registrace slouží jako Váš účet, který si můžete upravovat podle potřeby. Platby, objednávky, hodnocení, prohlížení nebo komentáře. To vše máte pod tímto účtem. Vaším ověřeným účtem jsou bezpečně vyřizovány veškeré objednávky a jejich průběh.

Kdy mi přijde Produkt/Služba na e-mail?

Server a webový portál WAUOW.com Vám pošle produkt (do 5-ti pracovních dnů) nebo sprostředkuje službu (KOMPLETNÍ TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK DLE KONKRÉTNÍCH ŠABLON na Digiboom.cz - do 14-ti až 25-ti dnů od objednání) po připsání platby na náš účet. Pokud Vám objednávka nepřišla na e-mail do 48 hodin od data objednání, je pravděpodobné, že uvízl na serveru Vaší e-mailové schránky. Většinou však produkt/objednávku najdete po přihlášení do Vašeho účtu na stránce Profilu v nabídce "Moje objednávky". Pokud produkt/objednávku nenajdete ani ve Vašem účtu, nebo se objednávka jeví i po 48 hodinách od data objednání jako neuhrazená, kontaktujte nás na shop@rzestudio.cz. Do e-mailu nám uveďte identifikační údaje platby nebo informaci, kdy a co jste konkrétně objednávali.

Jaký je postup objednání kompletních webových šablon na Digiboom.cz?

Vyberete si konkrétní webovou šablonu podle svých představ a objednáte si jí. Vše vám pošleme na e-mail, který jste zadávali v registraci. Objednávku musíte potvrdit zaplacením na účet a hned poté vám pošleme na e-mail instrukce ke konkrétnímu postupu. Domluvíme se jak bude vypadat váš web od úpravy barev přes ilustrace a ikony až po textovou podobu a rozložení stránek. Fotografie nám můžete dodat podle potřeby. Vše je v ceně.Po zaplacení služby vám šablonu upravíme dle vašich přání. Lhůta vytvoření je maximálně do 25 dnů. Záleží také na vaši komunikaci a rychlost dodání jednotlivých fotek a podkladů. Pokud nemáte logo, tak můžete využít naše doplňkové služby. Tvorba loga nebo grafického vizuálu. Stačí nám napsat nebo se telefonicky domluvit.

Mohu obrázky nebo jiné prvky ze šablony použít jinde?

Ne, veškeré obrázky, fotografie, kliparty, fonty nebo videa podléhají autorským právům, royalty free licencím a není možné je ze šablony extrahovat a používat kdekoliv jinde. Klient kupující šablonu zakupuje zároveň se šablonou licenční práva na použití těchto obrázků pouze v rámci dané šablony. Jakékoliv jiné použití mimo grafickou šablonu je striktně zakázáno. Zároveň není možné extrahovat ze šablony jakoukoliv její část (hlavička, část grafiky) a použít ji jinde.

Mohu získat elektronickou verzi objednávky?

Elektronické verze objednávky je možné získat po přihlášení v sekci "Moje objednávky". Po zaplacení zde najdete i fakturu ve formátu Pdf.

Udělal jsem objednávku a produkt/služba mi ještě nepřišla.
Kde se stala chyba?

Zkontrolujte si zadané údaje a pokud máte potvrzený a aktivovaný email, tak se podívejte do spamu, respektive do nevyžádané pošty. Po zaplacení a připsání platby na náš účet vám obratem pošleme informace.

Jaké jsou podmínky digitální distribuce?

Kupující nákupem zboží v rámci Digitální distribuce stvrzuje, že:
- Má k dispozici dostatečné internetové připojení pro stažení produktu (zpravidla několik GB dat).
- Si je vědom toho, že poskytnutí odkazu ke stažení instalačních souborů je jednorázové a vázané na jedno/více zařízení a kupující je povinen si provést případnou vlastní zálohu instalačních souborů, jelikož na opakované získání náhradních souborů není nárok.
- Je povinen si sám pamatovat přihlašovací údaje k účtům třetí strany, kde aktivoval zakoupené zboží na základě poskytnutého aktivačního klíče.
- Si ověřil technické požadavky kupovaného zboží a že zařízení kupujícího, kde bude zboží instalováno, tyto požadavky splňuje.

Jak se dostanu do mého účtu, když jsem se neregistroval/a?

Ke každé e-mailové adrese, na kterou je objednávka, vznikne automaticky účet na stránce. Přihlašovací údaje do účtu jsou Vám odeslány na e-mail hned po vytvoření první objednávky. Je nutné si vytvořit účet-registrovat se na našich stránkách. Pokud jste vymazali tento e-mail, nebo Vám nebyl z jakéhokoliv důvodu doručen, nové heslo do účtu si můžete vygenerovat přes Obnovu hesla. Přihlašovací jméno je Vaše e-mailová adresa a ta slouží jako váš účet.